Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

8  marca 2019 r. artyści szkolnego teatru Spektator 2 zorganizowali koncert z okazji Dnia Kobiet.
W trakcie występu uczniowie zaprezentowali utwory mniej i bardziej poważne,  zapowiadane poezją Kacpra Wawszczyka.
Koncert był w głównej mierze inicjatywą artystów klas maturalnych, którzy przez dwa i pół roku bawili nas w trakcie różnych uroczystości. Pięknie ze sceną III LO pożegnali się: Aleksander Pastuszyński Martyna Krasoń, Oliwia Łubowska i Hubert Pawlak.
Wspomagali ich dzielnie: Majka Bakalarz, Amelia Kowalska i Martyna Trojanowska
Za moc wrażeń, profesjonalizm i zaangażowanie serdecznie dziękujemy!