Drodzy maturzyści,
W związku nowymi wytycznymi MEN, umożliwiającymi organizację konsultacji na terenie szkoły, proszę o pisemne poinformowanie mnie do dnia 21 maja 2020 r. o chęci uczestnictwa w takich konsultacjach, podając swoje nazwisko i imię, przedmiot oraz nazwisko nauczyciela uczącego.
Po zebraniu danych roześlę grafik konsultacji.
Joanna Księżopolska-Szulc
Czy wiesz o tym, że Ojciec Święty Jan Paweł II odbył dziewięć pielgrzymek do naszej Ojczyzny?
14-05-2020

Uwaga Maturzyści

W załączniku artykułu publikujemy aktualny harmonogram matur.

Obecnie wszyscy za sprawą koronowirusa znaleźliśmy się w niełatwej, niecodziennej dla nas sytuacji.

Pragniemy poinformować, iż od dnia 05.05.2020 r. pedagog szkolny Agnieszka Warakomska-Mikusek będzie pełnić dyżur pedagoga w szkole w godzinach 9.00 -  13.00.
Świętujemy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. W powszechnej opinii była ona wielkim dziełem Sejmu Czteroletniego, które miało uratować Rzeczpospolitą przed upadkiem. Od kilku dekad siły reformatorskie w kraju podejmowały co i rusz próby naprawy ustroju, by państwo stało się bardziej sprawne, sprawiedliwe, suwerenne i praworządne. Czy to przekonanie jest słuszne? Czy aby Konstytucja 3-go Maja nie była bezprawiem?
Nietypowo, bo zdalnie, odbyła się uroczystość związana z zakończeniem roku szkolnego klas III.
Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele oraz absolwenci spotkali się na telekonferencji zorganizowanej z użyciem komunikatora Teams.
29-04-2020

Telefon zaufania

Samorząd Województwa Łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Na telefony od młodych ludzi czekają specjaliści: psychologowie, psychoterapeuci, osoby specjalizujące się w interwencjach kryzysowych.
23-04-2020

Drodzy maturzyści

Ponieważ sytuacja epidemiologiczna w kraju nie uległa zamianie i w dniu dzisiejszym obowiązują istotne ograniczenia, uniemożliwiające wspólne spotkanie wszystkich klas i nauczycieli na terenie szkoły, zakończenie roku szkolnego odbędzie się na platformie Teams w piątek 24.04.2020r. o godzinie 11.00.
20-04-2020

Drodzy Czytelnicy!

Z powodu braku bezpośredniego dostępu do biblioteki polecam poniższe strony.
Mam nadzieję, że nie zaniedbujecie czytania ;)

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat