01-04-2023

Otwarta Firma

3 kwietnia 2023 roku podczas zajęć w ramach programu „Otwarta Firma” uczniowie klasy IIIa i IIId mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat prowadzenia własnej działalności.
22 marca, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego witaliśmy wiosnę w rytmie pop, rock, disco, country, hip-hop, italo disco.
Zadaniem klas było przedstawienie wylosowanych wcześniej gatunków muzycznych.
17 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Patryka. Było zielono, skocznie i wesoło.
22-02-2023

Zakochane III LO

14 lutego obchodziliśmy Dzień Zakochanych
Dwóch uczniów naszej szkoły uczestniczyło w konkursie "Fizyczne ścieżki" organizowanym przez Narodowe Centrum Badań Jądrowych w Świerku.
Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych Samorząd Uczniowski przygotowuje moc atrakcji. Konkursy, poczta, dedykacje. Koniecznie przeczytaj....
W dniach 19-20 stycznia odbył się IV Szkolny Turniej League of Legends.
Do rywalizacji przystąpiło 5 pięcioosobowych drużyn, które w fazie eliminacyjnej walczyły w systemie B01, a od fazy półfinałowej B03.
Rywalizacja była niezwykle emocjonująca i zacięta.
Zapraszamy do udziału w IV Szkolnym Turnieju League of Legends
Rozstrzygnięty został, ogłoszony przez Samorząd Uczniowski III LO, Konkurs na najpękniejszą, ręcznie wykonaną, kartkę świąteczną.

22 grudnia spotkaliśmy się w szkole ostatni raz przed przerwą świąteczną. Tradycyjnie dzień ten miał wyjątkowo podniosły i radosny charakter.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat