Alexander Pastuszyński w II etapie 64 Olimpiady Chemicznej

chemistry-2938901_960_720
Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń III LO, Alexander Pastuszyński z klasy IIf zakwalifikował się do drugiego etapu 64 Olimpiady Chemicznej.
Pierwszy etap olimpiady odbył się 25.XI.2017r na Wydziale Chemicznym Uniwersytetu Łódzkiego.
Na 987 uczestników z całego kraju Alexander z wynikiem 86% znalazł się w gronie 350 osób zakwalifikowanych do drugiego etapu.
Gratulujemy uczniowi i opiekunowi. Życzymy dalszych sukcesów na olimpijskiej ścieżce.