Etap regionalny konkursu języka niemieckiego TURBOLANDESKUNDE

Dnia 13.04.2018 r. uczniowie kl. II d: Marcel Antosiak, Markus Deriu i Adrian Pirek (uczniowie pani profesor Elżbiety Krasowiak) reprezentowali naszą szkołę w Łodzi podczas etapu regionalnego konkursu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego przy wsparciu Instytutu Goethego "TURBOLANDESKUNDE" – "Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego".
Konkurs ten sprawdzał wiedzę uczniów na temat historii, geografii i kultury Niemiec. Nasza drużyna reprezentowała godnie naszą szkołę i walcząc dzielnie zdobyła drugie miejsce przegrywając z laureatami tylko jednym punktem. Gratulujemy uczniom kl. II d i życzymy im dalszych sukcesów!