Kolejne złoto Aleksandry Nadajewskiej

W dniach 15.12-17.12 w Bielsku Białej odbył się turniej finałowy Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski kadetek w tenise ziemnym.
W drużynie gospodyń - BKT Advantage Bielsko-Biała od kilku lat z sukcesami występuje nasza uczenninca Aleksandra Nadajewska.
W stawce sześciu drużyn, które przeszły sito eliminacji wojewódzkich i regionalnych klub Oli rozstawiony został  z nr 1.
Advantage pokonał w półfinale drużynę KT GAT Gdańsk 2/1 oraz w finale również 2/1 KS Górnik Bytom.
Ola walnie przyczyniła się do zdobycia złotego medalu występując z powodzeniem w każdym meczu, zarówno w singlu, jak i w deblu.
Warto przypomnieć, że BKT Advantage Bielsko-Biała z Olą w składzie zdobył złoto również w letniej edycji mistrzostw.
Gratulujemy!