Nasza uczennica laureatką konkursu wiedzy o krwiodawstwie

14 marca odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o krwiodawstwie i krwiolecznictwie organizowanego przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.
Konkurs ten cieszy się z roku na rok wśród młodzieży piotrkowskiej coraz większym zainteresowaniem. Dlatego tym bardziej  jest nam miło poinformować, że Patrycja Wojciechowska z klasy IIF została jego tegoroczną zwyciężczynią i wygrała bon podarunkowy o wartości 100 zł do Empiku. Gratulujemy!!! Serdecznie gratulujemy zdobycia wysokiej lokaty także drugiej naszej reprezentantce Karolinie Ślęzakiewicz  z klasy IIF.  Obie uczennice otrzymały dyplomy i pamiątkowe gadżety.