Nasza uczennica ze złotym medalem Drużnowych Mistrzostw Polski w Tenisie Ziemnym

W dniach 15-17.09 Bielsko Biała gościła najlepsze drużyny tenisowe kadetek w naszym kraju.
W składzie gospodyń - BKT Advantage Bielsko-Biała wystąpiła uczennica pierwszej klasy naszego liceum Aleksandra Nadajewska.
Zarówno Ola, jak i jej koleżanki na kortach nie miały sobie równych. Drużyna BKT pokonała w półfinale zespół MKT Łódź, oraz w finale Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa.
Warto dodać, że w całych zawodach Ola wygrała wszystkie swoje pojedynki, zarówno singlowe, jak i deblowe.
Złoto Drużynowych Mistrzostw Polski jest kolejnym cennym trofeum w tenisowej karierze naszej uczennicy.
Gratulujemy!