Rocznica urodzin Patrona

Tradycyjnie "na słodko" uczciliśmy rocznicę urodzin Juliusza Słowackiego.
8 września stoły na boisku szkolnym uginały się od fantazyjnych wypieków.
Nie obyło się bez rywalizacji. Klasy walczyły o cenne nagrody w postaci dni bez pytania w dwóch kategoriach: wypiek własny oraz profesjonalny.
W kategorii wypiek własny pierwsze miejsce zdobyły torty klas: IIIb, If i IId.
Drugie miejsce przypadło klasom IIb, IIc, IIIc, i IIIe.
Wśród tortów przygotowanych przez profesjonalne zakłady największe uznanie zyskały wypieki klas: IIa, Ia, IIIf i IIf.
Drugie zajęły klasy: Ib, Ic, Id, Ie, IIe, IIId i IIIa.

Po przyjęciu sporej dawki kalorii, w celu zachowania formy, młodzież odtańczyła popularną w naszej szkole belgijkę.