Turnieje E-SPORTOWE Grarantanna Cup

Prezydent RP Andrzej Duda oraz Ministerstwo Cyfryzacji zachęcają uczniów do aktywnego wykorzystania wolnego czasu przez...E-SPORT.
Weź udział i reprezentuj swoją szkołę indywidualnie lub drużynowo :)
Do wygrania nagrody rzeczowe oraz wyposażenie sal informatycznych.
"#zostanwdomu i graj" - takie jest motto nowego turnieju e-sportowego dla uczniów.
"Grarantanna Cup" to idealny sposób na wykorzystanie wolnego czasu i zdobycie wspaniałych nagród takich jak: fotele gamingowe, smartfony, słuchawki i wiele innych. Najlepsi zdobędą superlaur, którym jest pełne wyposażenie sali informatycznej.
"Najpierw nauka, później przyjemności" przypomina nam minister cyfryzacji Marek Zagórski. Grarantanna Cup jest wypełnieniem wolnego czasu w ciekawy sposób, pamiętajmy by najpierw wykonać nasze obowiązki, a dopiero potem przystąpić do turnieju :)
W ramach grarantanny cup odbędą się turnieje online w czterech grach: Brawl Stars, FIFA 20, League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive.
Zapisy do turniejów będą prowadzone na platformie ESL Play. Natomiast w celu uzyskania szkolnej nagrody należy udokumentować swój udział.
A jakie są szkolne nagrody? Za udział uczniowie dostają ocenę bardzo dobrą z zajęć wychowania fizycznego oraz z informatyki, natomiast w przypadku wysokiego wyniku/sukcesu uczniowie otrzymują oceny celujące z tych samych przedmiotów :)
Więcej informacji znajdziecie na stronie:
Zachecamy do udziału i życzymy powodzenia!