III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

W dniach 6-7 lutego odbyła się III edycja Szkolnego Turnieju League of Legends i Hearthstone.
Organizatorzy przedstawili wyniki polskiej edycji XII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2017.
Oliwier Wiatr, Markus Deriu i Mateusz Jeż (wszyscy 2d) awansowali do II etapu tegorocznej Olimpiady Cyfrowej.
Za nami kolejna edycja międzynarodowego konkursu informatycznego "Bóbr". Nasi uczniowie próbują swoich sił od czasu powstania konkursu, czyli od 2006 roku.
Zapraszamy do udziału w konkursach informatycznych:
Informacje o projekcie UE Bezpłatna nauka programowania dla uczniów szkół średnich (Python) - kliknij
Zapisy u p. Piotr Majchrzaka
Uwaga! uczniowie niepełnoletni proszeni są o dostarczenie w trybie plinym wypełnionego druku zgody rodziców. Druk do pobrania - kliknij.
1 czerwca w siedzibie piotrkowskiego oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich podsumowano kolejną edycję konkursu "Najlepszy uczniowski program komputerowy".
Tradycyjnie wśród nagrodzonych prac nie zabrakło projektów uczniów III Liceum.
Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu "Cyfrowa RP".

Konkurs "Cyfrowa RP - Twoja wizja cyfryzacji Polski” polegał na przygotowaniu swojej wizji odpowiedzialnego rozwoju e-państwa i cyfryzacji większości jego obszarów, w postaci prezentacji, filmu lub innej formy np. opowiadanie, esej, wiersz, rysunek, grafika, rzeźba.nowoczesnego państwa.
21 kwietnia 2017 r. w siedzibie Collegium Civitas mieszczącej się na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się zawody finałowe I edycji Olimpiady Cyfrowej.
20 marca 2017 roku ogłoszone zostały wyniki II etapu Olimpiady Cyfrowej. Seredecznie gratulujemy Radkowi Piekarskiemu, z klasy 2d (profil politechniczny z informatyką) awansu do finału Olimpiady.

Kontakt

Al. Armii Krajowej 17
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 6473605 fax 44 6472263
e-mail: liceum3@liceum3.piotrkow.pl

Wtorek 17 lipca 2018

Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan

Na skróty

Galerie

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona III LO?


Zobacz wyniki