Organizatorzy przedstawili wyniki polskiej edycji XII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2017.
Oliwier Wiatr, Markus Deriu i Mateusz Jeż (wszyscy 2d) awansowali do II etapu tegorocznej Olimpiady Cyfrowej.
Za nami kolejna edycja międzynarodowego konkursu informatycznego "Bóbr". Nasi uczniowie próbują swoich sił od czasu powstania konkursu, czyli od 2006 roku.
Zapraszamy do udziału w konkursach informatycznych:
Informacje o projekcie UE Bezpłatna nauka programowania dla uczniów szkół średnich (Python) - kliknij
Zapisy u p. Piotr Majchrzaka
Uwaga! uczniowie niepełnoletni proszeni są o dostarczenie w trybie plinym wypełnionego druku zgody rodziców. Druk do pobrania - kliknij.
1 czerwca w siedzibie piotrkowskiego oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich podsumowano kolejną edycję konkursu "Najlepszy uczniowski program komputerowy".
Tradycyjnie wśród nagrodzonych prac nie zabrakło projektów uczniów III Liceum.
Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu "Cyfrowa RP".

Konkurs "Cyfrowa RP - Twoja wizja cyfryzacji Polski” polegał na przygotowaniu swojej wizji odpowiedzialnego rozwoju e-państwa i cyfryzacji większości jego obszarów, w postaci prezentacji, filmu lub innej formy np. opowiadanie, esej, wiersz, rysunek, grafika, rzeźba.nowoczesnego państwa.
21 kwietnia 2017 r. w siedzibie Collegium Civitas mieszczącej się na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się zawody finałowe I edycji Olimpiady Cyfrowej.
20 marca 2017 roku ogłoszone zostały wyniki II etapu Olimpiady Cyfrowej. Seredecznie gratulujemy Radkowi Piekarskiemu, z klasy 2d (profil politechniczny z informatyką) awansu do finału Olimpiady.
W dniach 17-18 stycznia w szkolnej pracowni komputerowej spotkali się miłośnicy gier komputerowych.
35 osób przystąpiło do rywalizacji w ramach II edycji szkolnego turnieju League of Legends oraz Hearthstone.

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl