Nasi informatycy kolejny raz bezkonkurencyjni

sep
24 maja w siedzibie Oddziału Piotrkowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich wręczono nagrody w Powiatowym Konkursie Informatycznym "Najlepszy Uczniowski Program Komputerowy".
Uczniowie III LO nie mieli konkurencji w większości kategorii. Nagrodzeni zostali:
Kacper Szmigiel (klasa 2d) – I miejsce w kat. sterowników swobodnie programowalnych.
Kacper Szmigiel i Filip Dudek (klasa 2d) - I miejsce w kat. programów użytkowych.
Mateusz Kiełbasa (klasa 2d) oraz Damian Karbowiak (ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim) - I miejsce w kat. programów edukacyjnych.

Gratulujemy!