Pierwszy szkolny turniej League of Legends

DSC03142
Dnia  15 i 16 lutego 2016 odbył się pierwszy szkolny turniej League of Legends. W turnieju udział wzięło 6 drużyn.  Mecze rozgrywane były w systemie BO1 (do jednej wygranej). W finale spotkały się „Serwis Konsumenta” i „BanTeemoPLZ”,.
Triumfowała drużyna „Serwis konsumenta”. W zwycięskiej drużynie grali Jakub „Uneatable” Pasek, Jakub „Reset” Reszka, Marcel „MerMonkey” Kozień, Michał „Phantasy” Karoliński i Krystian „Vidips” Baranowski.
Meczom towarzyszyły wielkie emocje. Rozgrywki obserwowała licznie zgromadzona publiczność.
Organizatorami byli Michał Karoliński i Marcel Kozień.