Radosław Piekarski w finale Olimpiady Cyfrowej

olimpiada-cyfrowa
20 marca 2017 roku ogłoszone zostały wyniki II etapu Olimpiady Cyfrowej. Seredecznie gratulujemy Radkowi Piekarskiemu, z klasy 2d (profil politechniczny z informatyką) awansu do finału Olimpiady.
W pierwszej edycji Olimpiady udział wzięło niemal 2000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju.
Do II etapu dostało się 383 uczestników, w tym 3 uczniów z naszego LO.
Do finału zakwalifikowano zaledwie 17 uczniów. Jest nam niezmiernie miło, że w tym gronie znalazł się Radek.
Zawody finałowe odbędę się 21 kwietnia w Warszawie.
Powodzenia!
Więcej informacji na temat Olimpiady cyfrowej na stronie: olimpiadacyfrowa.pl