Nasi informatycy kolejny raz pokazali klasę

5 czerwca, w gmachu IV Liceum Ogólnokształcącego w  Piotrkowie Tryb., odbyło się podsumowanie VII Międzywojewódzkiego Turnieju Informatycznego Programowanie za pomocą narzędzi  firmy Borland.

Jak się okazało najliczniejszą grupę uczestników wystawiło nasze III LO.

Nie obyło się bez sukcesów. Marta Glubowska z klasy III d zajęła II miejsce w kategorii programów rozrywkowych, natomiast Bartosz Skawiński, również III d II miejsce w kategorii programów użytkowych.

Przypominamy, że Marta niedawno zwyciężyła w konkursie SEP, stając się tym samym najbardziej utytułowaną kobietą w historii startów uczniów naszej szkoły w turniejach i konkursach informatycznych. Serdecznie gratulujemy
W konkursie ponadto udział wzięli

• Szczepan Adamus
  • Piotr Bojanowski
  • Paweł Kochanowski
  • Marcin Piekarski
  • Michał Olszewski

Wszyscy wymienieni uczniowie oczywiście uczyli się w klasie D (matematyka - informatyka -fizyka).

Czy Jesteś za reaktywacją forum?