Bieg Trybunalski

W niedzielę, 23.09.2007 odbył się kolejny już BIEG TRYBUNALSKI. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tym przedsięwzięciu.

W biegu wystartowały: Luiza Sobańska (klasa 1a), Natalia Banaszek, Marta Kopytek, Paulina Waśkiewicz (klasa 1c), Katarzyna Andrzejewska, Agnieszka Bogucka, Karolina Czerwińska, Agnieszka Dajcz, Agata Haładaj, Paulina Kowalska, Monika Małecka, Anna Sołtysiak (klasa 2e), Justyna Alama, Karolina Szyc (klasa 2f), Anna Mysiak (klasa 3c), Daniel Kruszyna i Damian Kołodziejczyk (klasa 3d), Anna Bednarek, Bogumiła Filipek, Marzena Kotas (klasa 3e) i Katarzyna Nowak (klasa 3f). Towarzyszyły im nasze niezastąpione wf-istki: p. Józefa Michalska i p. Agata Bednarek.
Uroczyste otwarcie imprezy nastąpiło o godz. 10:00 przy MOKu na ul. Słowackiego 13. Jej celem jest popularyzacja biegów masowych wśród społeczeństwa, integracja dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ze środowiskiem oraz promocja miasta i regionu.
Organizatorami biegu byli OSiR w Piotrkowie Trybunalskim, Stowarzyszenie „Nasze miasto Piotrków Trybunalski” oraz MOK i Młodzieżowa Rada Miasta.
Uczestnicy biegli w następujących dystansach:
BIEG I – bieg rekreacyjny o charakterze integracyjnym dla szkół podstawowych:
- rocznik 1998 i młodsi: dziewczynki – 400 m; chłopcy - 600 m
- rocznik 1995 i młodsi: dziewczynki – 600 m; chłopcy - 900 m
BIEG II MASOWY dystans ok. 2 km – bieg rekreacyjny o charakterze integracyjnym bez ograniczeń wiekowych.
BIEG III SPORTOWY (GŁÓWNY) dystans 10,400 (mężczyźni) i 7,800 m (kobiety)
– bieg otwarty dla zawodników (zawodniczek) bez ograniczeń wiekowych.
Mężczyźni - 4 okrążenia, kobiety – 3 okrążenia.
Kategoria I – wiek 16-19 lat;
Kategoria II – wiek 20-29 lat;
Kategoria III – wiek 30-39 lat;
Kategoria IV – wiek 40-49 lat;
Kategoria V – wiek od 50 lat.

Trasa przebiegała przez następujące ulice: Słowackiego- Plac Kościuszki- Narutowicza-Sienkiewicza- Słowackiego.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?