Deutschwagen w III LO

W dniu 25 czerwca 2014 r. gościliśmy w naszej szkole animatorkę Joannę Lay z Instytutu Goethego w Krakowie, która przyjechała do nas kolorowym autobusem Deutschwagen.

W ramach akcji pod tym samym tytułem pani Joanna przeprowadziła warsztaty dla 90 uczniów uczących się języka niemieckiego. Młodzież wzięła bardzo chętnie udział w tych wyjątkowych warsztatach, odbyło się wiele konkursów, uczniowie otrzymali nagrody za udział w akcji.

Deutschwagen to kolorowy niemiecki z dostawą do ucznia. Akcja ma na celu propagowanie nauki języka niemieckiego wśród młodzieży wszystkich typów szkół. Jest prowadzona w profesjonalny sposób, za pomocą starannie wybranych i opracowanych materiałów dydaktycznych. Cieszymy się ogromnie, że udało nam się wziąć udział w tym projekcie.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?