Identyfikatory

Identyfikatory pojawiły się w naszej szkole z początkiem ubiegłego roku i już wtedy okazało się, że jest to pomysł trafiony. Tym razem mają one swoją symbolikę - otóż każda grupa wiekowa otrzyma swój "dokument" w innej barwie. I tak odpowiednio są to: kolor brązowy dla pierwszaków, srebrny dla drugoklasistów i oczywiście złoty (za wszelkie osiągnięcia godne najlepszego olimpijczyka) dla uczniów klas maturalnych. Znajdziemy na nich pełną nazwę i adres naszej szkoły, jej logo, patrona, a także imię, nazwisko i klasę konkretnego ucznia. Identyfikator szkolny jest obowiązkowym codziennym elementem stroju licealisty. Wymagane jest więc umieszczenie go w widocznym miejscu. Brak identyfikatora wiąże się z łamaniem statutu szkoły.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?