PoKoMat 2011

Znane są już wyniki V edycji PoKoMatu, konkursu matematycznego będącego wynikiem współpracy nauczycieli matematyki z ZSP nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku i I Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Fabioniego w Radomsku.
W tym roku w konkursie udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatów: radomszczańskiego, częstochowskiego, bełchatowskiego i piotrkowskiego.

Spośród 17 osób z naszej szkoły, które wzięły udział w eliminacjach, do finału dostali się:

1) Banaszczyk Kamil
2) Biesaga Mateusz
3) Boryca Paulina
4) Cłapa Łukasz
5) Fajer Sławomir
6) Frankowska Monika
7) Kordas Marcin
8) Paul Wojciech
9) Pyć Piotr
10) Śliwiński Patryk
11) Zapart Bartosz
12) Sakowicz Marcin
13) Baliński Szymon
Finał konkursu odbył się 9 listopada 2011r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku.

Z III LO najlepiej zaprezetowali się Mateusz Biesaga, Sławomir Fajer i Patryk Śliwiński, którzy uzyskali IV wynik konkursu. Gratulujemy!

Czy Jesteś za reaktywacją forum?