Z wizytą w Instytucie Goethego

W dniu 21.11.2014 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycielek języka niemieckiego p. Elżbiety Krasowiak i p. Marty Gliszczyńskiej wzięli udział w przedmiotowej wycieczce do Krakowa. Głównym celem wyjazdu był udział w warsztatach językowych oraz zwiedzanie wystawy „Tryptyk labiryntów” w Instytucie Goethego. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w tej nietypowej lekcji języka niemieckiego. Była ona nie tylko okazją do nauki , ale także do dobrej zabawy i integracji.

Po wizycie w Instytucie Goethego i spacerze po Rynku Głównym w Krakowie uczniowie zwiedzili  także ekspozycję „Szuflada Szymborskiej” i obejrzeli dzieła artystów Młodej Polski (m.in. S. Wyspiańskiego) w Kamienicy Szołayskich oraz zachwycili się średniowiecznym Krakowem w muzeum „Podziemia Rynku.”  Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki i już teraz pytają, kiedy będzie następna.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?