Rozstrzygnięto konkurs Informatyczny Bóbr

Znane są już wyniki międzynarodowego konkursu informatycznego "Bóbr". Nasi uczniowie próbują swoich sił od czasu powstania konkursu, czyli od 2006 roku. Zawody polegały na samodzielnym rozwiązaniu zadań konkursowych oraz przesłaniu organizatorom zakodowanych plików wynikowych. Kolejny raz poziomem oraz oryginalnością testów nikt nie był zawiedziony. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas informatycznych Łukasz Cłapa i Rafał Jagliński (klasa IIId), Marcin Kardas, Adam Kulik, Marcin Perlikowski, Adam Zimny (klasa IId) oraz Piotr Wachulec i Bartosz Wyporkiewicz (klasa Id).

Najlepszy wynik w szkole osiągnął Adam Zimny - 98 pkt. Adamowi zaledwie dwóch punktów zabrakło, by uzyskać status wyróżnionego. Kolejne lokaty zajęłi Łukasz Cłapa (74 pkt.) oraz Marcin Kadras (74 pkt.).
Jak dotąd pięcioro z naszych uczniów zdobyło wyróżnienie. Adam jest dopiero w klasie drugiej, więc mamy nadzieję, że w przyszłym roku pójdzie nawet o krok dalej - zdobędzie tytuł laureata.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?