Zamierzenia związane z patronem szkoły i Rodziną Szkół im. Juliusza Słowackiego.

07.09.2012 - rocznica urodzin Juliusza Słowackiego. Klasy tradycyjnie przygotowują torty dla Juliusza zgodnie z wypracowaną w ubiegłych latach formułą konkursową. Jury ocenia pomysłowość i oryginalność wykonania wypieków własnych i profesjonalnych. W tym roku do tortów klasy dodają propozycję nazwy dla terenu zielonego przed budynkiem szkoły. Nazwa ma mieć formę dwuwyrazową lub trójwyrazową, wiązać się z życiem lub twórczością Juliusza Słowackiego i zawierać określenie geograficzne lub przyrodnicze np. park Balladyny, róże Salomei, ścieżka Kordiana i Violetty, aleja królowej Bony. Wybrana w drodze konkursu nazwa stanie się obowiązująca od dnia ogłoszenia wyników, a zwycięska klasa nagrodzona cennym upominkiem.

10.2012 - udział delegacji szkoły w XXVIII Zlocie Europejskiej Rodziny Szkół im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim. Szkołę reprezentować będą Dominika Mękarska w Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Juliusza Słowackiego i Beata Szewczyk w Konkursie Recytatorskim w kategorii poezji śpiewanej.

04.04.2013 - Dzień Patrona Szkoły. Konkurs Recytatorski - Mój talent dla Juliusza. Kategoria: recytacja lub poezja śpiewana do muzyki własnej.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?