Konkurs "BOM - Obywatelską Platformą młodych"

22 kwietnia we wtorek w Urzędzie Miasta przy pasażu Rudowskiego odbyła się prezentacja poszczególnych grup biorących udział w w/w konkursie. Był to jeden z trzech etapów owego konkursu. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać wyznaczone przez urząd prcedury, sporządzić pomysłowy i zaraz poprawny biznes plan a następnie zaprezentowac do przed komisją.
Tutaj liczyła się także pomysłowość i poprawność merytoryczna. Naszą szkołę reprezentowali tym razem uczniowie klasy 1 D w składzie:

GRUPA I
GRUPA II
- Asia Tarkowska
- Olga Gadecka
- Ewelina Dziubałtowska
- Paulina Kozłowska
- Piotrek Bruź
- Tomek Wężyk
-Mateusz Sitek
- Igor Ściepłek

konk_1d_.jpg:)
Grupa II zaprezentowała się z pomysłem utworzenia w Piotrkowie Trybunalskim sklepu produkującego żywność niezawierającą mąki pszennej . Chłopcy stwierdzili bowiem, ze działalność musi przynosić duże zyski ponieważ bez żywności potencjalni klienci nie mogą żyć. Mateusz Sitek starał się oczarować damską część jury. Oprócz tego omówił oczywiście problem tej choroby, ukazał ilośc klientów i na koniec po raz kolejny starał się przekupić szanowne jury przez poczęstowanie ich chlebem bezglutenowym oraz sernikiem - oczywiście bez mąki pszennej. Jak to mówią "Przez żołądek do... wygranej". II grupa jednak nie pozostała w tyle. Ich pomysłem bowiem było założenie sieci wypożyczalni rowerowej początkowo na terenie Piotrkowa. Niezwykłośc owych wypożyczalni polegała na możności wypożyczenia i oddania roweru w różnych punktach kontrolnych w całym mieście. Mialo to ułatwić docieranie do wyznaczonych sobie celów w tym wypadku "na mapie". Zaprezentowanie swojej działalności nie było dla grupy II czymś nadzwyczaj trudnym. Przedstawili oni swój pomysł za pomocą programu telewizyjnego, do którego zaprosili załozyciela firmy. Wszystko przebiegło sprawnie bez większych problemów :). Uczestnicy z niecierpliwieniem wyczekują teraz ogłoszenia wyników które nastąpia około 20 maja. Trzymamy kciuki :):)

Czy Jesteś za reaktywacją forum?