Otrzęsiny 2012

24 października uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi uczniami naszego liceum. Uroczystość przygotowana przez Samorząd Szkolny pod kierunkiem p. Bogumiły Mierzejewskiej tradycyjnie dostarczyła wiele powodów do radości zarówno pierwszoklasistom, jak i zgromadzonej publiczności.
Pewne punkty programu stały się już tradycją otrzęsin w naszej szkole. Zaliczyć można do nich picie mleka na czas, konkurs taneczny, rysowanie z zawiązanymi oczami portretu wychowawcy, głuchy telefon oraz quiz ze znajomości III Liceum.
Nowością w tym roku było przygotowanie piosenek, swoistych hymnów klas pierwszych.
Po właściwej części otrzęsin nowi uczniowie złożyli "uroczystą przysięgę" i dopiero wówczas mogli zmyć makijaże, jakie od rana malowali na ich twarzach starsi koledzy i koleżanki.
Zapraszamy do obejrzenia skrótu z uroczystości. Pełny zapis uroczystości zobaczyć można w bibliotece szkolnej, jak również nagrać w pracowni informatycznej.

W naszej galerii dostępne są już zdjęcia z imprezy!!!

Przyćmienie

Czy Jesteś za reaktywacją forum?