Podsumowanie konkursu "Moje drzewo genealogiczne" - nagrody dla uczniów III LO

W dniu 29 listopada 2012 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się podsumowanie konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztofa Chojniaka pt. "MOJE DRZEWO GENEALOGICZNE”.

W konkursie wzięły udział szkoły podstawowe, gimnazja a także szkoły ponadgimnazjalne.

Nagrody uroczyście wręczył Kierownik Referatu Edukacji p. Radosław Kaczmarek.

Jedną z pięciu nagród głównych otrzymał uczeń naszej szkoły Kacper Kitowski z klasy 1D natomiast wyróżnienia przyznano: Darii Burzyńskiej 1A, Paulinie Frączyk 1A , Emilii Kowalskiej 1A i Katarzynie Węglińskiej 1D.

Wyróżniono również nauczycieli-opiekunów konkursu. W naszej szkole była to p. Małgorzata Siatkowska. Po wręczeniu nagród wszyscy zebrani mogli obejrzeć wystawę wspaniałych drzew genealogicznych.

Kacprowi Kitowskiemu oraz osobom nagrodzonym GRATULUJEMY!!!

Czy Jesteś za reaktywacją forum?