Uczciliśmy rocznię urodzin naszego Patrona

4 września minęła 203 rocznica urodzin Juliusza Słowackiego. Tradycyjnie w pierwszym tygodniu września w III Liceum na słodko obchodzimy święto naszego Patrona.

7 września wszystkie klasy przygotowały torty, a w klapach marynarek uczniów znalazły się róże. Wypieki przed konsumpcją podlegały ocenie komisji konkursowej. Do zdobycia były (bez)cenne nagrody - odpowiednio 3, 2 i 1 dzień bez pytania. Jury oceniało torty w dwóch kategoriach - wypiek własny oraz produkt cukierniczy. Oceniano motto, pomysł, oryginalność, sposób zaprezentowania i ogólne wrażenia. Wyniki publikujemy na naszej stronie.

W kategorii wypiek własny

I miejsce klasa II B

II miejsce klasy III B i II E

III miejsce klasy III A i II F

W kategorii produkt cukierniczy

I miejsce klasa I A

II miejsce klasa I B

III miejsce klasa II C i II D

Ogłoszono również konkurs na nazwę zielonego skweru przed budynkiem szkolny. Rozstrzygnięcia zapadną wkrótce.

Na naszej stronie znajdują się również zdjęcia, Zajrzyj do galerii!

Czy Jesteś za reaktywacją forum?