Kuba Niewiński wyróżniony

"Przyroda u Twoich drzwi" to organizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska ogólnopolski konkurs fotograficzno - filmowy skierowany do uczniów gimnazjów oraz szkół średnich. Tematem nadsyłanych prac było pokazanie problemu jaki niesie proces rozprzestrzeniania się osiedli ludzkich, a tym samym odbierania naturalnych siedlisk flory i fauny. Tematyka konkursu wiązała się z faktem, iż rok 2010 był uznany przez Organizacje Narodów Zjednoczonych, jako Międzynarodowy Rok Różnorodności Biologicznej.
W naszej szkole patronat nad konkursem objęła nauczycielka biologii - p. Barbara Pawelczyk. Nadesłane na konkurs zdjęcie zatytułowane „Uległość techniki wobec sił natury" wykonane przez Kubę Niewińskiego z kl. ID otrzymało wyróżnienie, jako jedna z 239 prac. W dn. 10.01.2011 w Warszawie podczas wernisażu nagrodzonych fotografii w Galerii „Pociąg do sztuki" odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?