Trzy pierwsze klasy integrowały się w Sulejowie

W dniach 21-22.09 odbył się biwak integracyjny, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1b, 1c i 1f . W ramach wspólnego spędzania czasu młodzież aktywnie uczestniczyła w zajęciach przygotowanych przez wychowawców p. Macieja Pawłowskiego, p. Annę Osińską i p. Paulinę Karewicz. Po obiedzie wszystkie klasy uczestniczyły w zajęciach sportowych, rywalizując w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną. Rozgrywki piłki siatkowej wygrała klasa 1b, a jedną z nagród było prawo rozegrania meczu z kadrą obozu. Tutaj również tryumfowali uczniowie.

Wieczorem wszyscy spotkali się przy ognisku, gdzie oprócz posilenia się tradycyjną kiełbaską uczestnicy biwaku przedstawiali programy artystyczne. Osoby pragnące zmienić klimat miały możliwość zabawy w „polowej” dyskotece.
Następnego dnia czasu wystarczyło już tylko na spacer i podziwianie malowniczych zakątków Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. W zgodnej opinii opiekunów i młodzieży biwak okazał się bardzo udaną imprezą.
W galerii dostępne są zdjęcia z biwaku

Czy Jesteś za reaktywacją forum?