Uczniowie klasy mat-inf zdawali e-maturę

7 grudnia uczniowie klasy matematyczno informatycznej przystąpili do próbnego egzaminu maturalnego z matematyki, zdawanego na odległość. Egzamin odbył się w ramach projektu E-matura - współfinansowanego ze środków UE.
Projekt jest przedsięwzięciem zmierzającym do wdrożenia elektronicznej matury z matematyki, zdawanej przy komputerach w macierzystych szkołach. Nasi uczniowie swoich sił próbowali już po raz drugi i kolejny raz wypadli znakomicie.
Do zdobycia było 50 punktów. Młodzież z klasy IIID uzyskała średni wynik 46 pkt., co stanowi 92%. Najniższy wynik, to 40 pkt., a więc 80%. Z kolei trzy osoby Daniel Kuwerski, Mateusz Małecki i Paweł Sukiennik uzyskali 100% możliwych do zdobycia punktów.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?