Zlot Turystyczny

Uwaga! Uwaga! Zapraszamy wszystkich żądnych ciekawych wrażeń i nowych doznań uczniów do uczestnictwa w tegorocznym zlocie turystycznym. Jak wszystkim dobrze wiadomo nasza szkoła słynie z organizacji tej imprezy. W tym roku również nie chcemy być gorsi i poszczycić się zdolnościami i pomysłami naszych uczniów, by jednak tego dokonać potrzebujemy oczywiście przysłowiowych 'rąk do pracy'. Dlaczego w cudzysłowie? Bo przecież to czysta przyjemność! A i ocenę z Podstaw Przedsiębiorczości można otrzymać, gdy się zasłuży. Wspaniała przygoda, możliwość poznania nowych ludzi, a przy tym dużo zabawy i śmiechu - to nie może Cię ominąć. Prosimy także wszystkich mających taką możliwość o dotarcie z zaproszeniami (regulaminem zlotu) do innych szkół - zarówno gimnazjalnych jak i ponadgimnazjalnych. Karty z regulaminem dostępne są u Pani Prof. Nowosielskiej, do której prosimy zgłaszać się również w przypadku chęci pomocy przy organizacji imprezy (ewentualnie z pytaniami można zwrócić się do uczniów klasy 2 d).

Regulamin dostępny również tutaj.

Zapraszamy!

Czy Jesteś za reaktywacją forum?