Zakończył się I semestr roku szkolnego

11 stycznia odbyło się posiedzenie Rady Pedagogicznej poświęcone klasyfikacji semestralnej.
Najwyższą średnią - 4,0 osiągnęli uczniowie klasy 1E. Podopieczni mgr Ewy Ortyl najsolidniej uczęszczali również na zajęcia edukacyjne. Frekwencja w klasie Ie wyniosła 94.6%.
Kolejne najwyższe średnie osiągnęły klasy trzecie. III E (wychowawca - mgr Magdalena Malinowska) uzyskała średnią ocen 3,99, natomiast III A (wychowawca - mgr Elżbieta Krasowiak) 3,92.

Do naszego LO łącznie uczęszczało 576 uczniów. Niestety 43 osobom nie udało się uniknąć ocen niedostatecznych. Nie wnikając w przyczyny niepowodzeń wszystkim życzymy poprawy i większej skuteczności w semestrze drugim.
Znacznie lepszy humor dopisuje teraz aż 170 uczniom, którzy uzyskali średnią 4 i powyżej. Stanowi to aż 29,5% osób. Gratulujemy.
Wychowawcy oraz nauczyciele stosunkowo wysoko ocenili postawę swoich wychowanków. Zachowanie 16,8% z nich zostało ocenione jako wzorowe. Najwięcej, bo aż 61,3% wystawiono ocen bardzo dobrych. Dobrych było 16%, natomiast poprawnych 4,3%. 9 uczniów, co stanowi 1,6% uzyskało oceny nieodpowiednie. Na szczęscie nikt nie zasłużył na ocenę naganną.
Wszystkim życzymy udanych ferii i odpoczynku. 31 stycznia rozpoczynamy nowy semestr...

Czy Jesteś za reaktywacją forum?