Znów byliśmy najlepsi!!!

W dniach 8 - 11 października delegacja naszej szkoły w składzie Olga Lisiecka, Joanna Matera oraz opiekun pani Małgorzata Perucka, brała udział
w jubileuszowym XXX Zlocie Europejskiej Rodziny Szkół im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie. W scenerii złotej polskiej jesieni i atmosferze niezwykłej czeskiej gościnności, delegacje 16 szkół prezentowały swoje licea i miasta. Tradycyjnie odbyły się konkursy: Wiedzy o Życiu i Twórczości Juliusza Słowackiego oraz Recytatorski.

W obu tych zmaganiach uczennice naszej szkoły okazały się najlepsze. Joanna Matera z klasy III a  w pięknym stylu zdobyła I miejsce w Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Patrona a Olga Lisiecka, również z klasy III a, otrzymała nagrodę  Grand Prix XXX-lecia Rodziny Szkół w Konkursie Artystycznym w kategorii poezja śpiewana.
SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESU !!!
Więcej zdlęć w naszej galerii

Czy Jesteś za reaktywacją forum?