Uczniowie III LO BEZKONKURENCYJNI!

10 grudnia 2014 roku o godz. 14:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim podsumowano XV Powiatowy Konkurs Literacki pod nazwą „Kapsuła czasu – list do przyszłości”, organizowany przez Starostwo Powiatu Piotrkowskiego, Urząd Miasta w Piotrkowie Tryb., Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.
Uczniowie naszego liceum okazali się najlepsi – zdobyliśmy wszystkie „medalowe” miejsca – I, II i III oraz 2 wyróżnienia. Jesteśmy dumni, że mamy takich twórczych, utalentowanych literacko uczniów i bardzo gratulujemy:

• Julii Starościc – uczennicy klasy IIa za zajęcie I MIEJSCA
  • Karolinie Łuczyńskiej – uczennicy klasy IIf za zajęcie II MIEJSCA
  • Paulinie Aleksińskiej – uczennicy klasy IIIb za zajęcie III MIEJSCA
  • Dorocie Kacperskiej – uczennicy klasy IIIb za wyróżnienie
  • Annie Stefańskiej – uczennicy klasy Ia za wyróżnienie

Wszystkie nagrodzone prace zostały umieszczone w „kapsule czasu” i zakopane przed budynkiem Biblioteki Publicznej „dla potomności”, jako „listy do przyszłości”.
Za wspieranie młodych talentów literackich oraz udzielanie pomocy merytorycznej przy pisaniu prac zgłoszonych na konkurs odpowiadała p. Renata Hejniak.

Czy Jesteś za reaktywacją forum?