Do naszego Liceum przyszła już wiosna

Dnia 22 marca w naszej szkole pozwoliliśmy sobie na odrobinę szaleństwa. Świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny.
Każda klasa I i II miała za zadanie przygotować układ taneczny lub występ karaoke do dowolnie wybranej piosenki.
Do występów przystępowały całe klasy lub kilkuosobowe zespoły. Oceniana była pomysłowość,stroje,ilość biorących udział osób oraz poziom rozbawienia publiczności. Wszyscy świetnie sobie poradzili i wykazali się ogromną kreatywnością.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 2e i wygrała trzy dni bez pytania !
Drugie miejsce zajęły klasy 2f i 1e i wygrały po dwa dni bez pytania.
Trzecie miejsce zajęły klasy 2a i 1f otrzymując jeden dzień bez pytania.

Nad przygotowaniem i przeprowadzeniem imprezy czuwał Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami.