Duży sukces Mateusza Sipińskiego

Organizatorzy przedstawili wyniki polskiej edycji XII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2017.
Uczniowie III Liceum próbują swoich sił od początku istnienia konkursu.
Jak dotąd pięć osób uzyskało status wyróżnienia. Co ciekawe, wszyscy w roku 2008 - Tomasz Gościek, Maciej Jaros, Marcin Wieczorkowski, Marek Włodarczyk, Jacek Stępień.
Tym razem, po 12 latach doczekaliśmy się miejsca na podium.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że III miejsce zajął Mateusz Sipiński z klasy IIId, który uzyskał 108.75 punkta na 120 możliwych do uzyskania.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaiem, co za tym idzie konkurencja była spora. W tegorocznej edycji udział wzięło 4267 uczniów z 297 szkół ponadgimnazjalnych.
Gratulujemy Mateusz!
Potencjalnych następców Mateusza zapraszamy na stronę http://bobr.edu.pl gdzie znaleźć można zadania z poprzednich edycji.