Dzień przedmiotów przyrodniczych

DSC_0109
W tym roku mieliśmy już przyjemność brać udział w dniu humanisty czy matematyka. Swój dzień mieli też uczniowie klas 1 i 2 e oraz 1 i 2 f. Wzięli oni udział w dniu przyrodnika, który odbył się 14 kwietnia 2018 roku.

Po pełnym humoru przedstawieniu, którym była debata ekologiczna, uczniów czekał test wiedzy na tematy związane z przyrodą, ale także te związane życiem codziennym.
Test ten przeprowadzony został na podstawie wszystkim nam znanej Familiady.
W pierwszej rundzie zmierzyły się klasy 1e z 2e oraz klasy 1f i 2f.
W drugiej rundzie zmierzyli się zwycięzcy rundy poprzedniej, mianowicie 2e z 2f.
Najlepszą okazała się klasa o profilu biologiczno-chemicznym i to właśnie jej reprezentanci wzięli udział w rundzie finałowej.
Zwycięska drużyna w nagrodę otrzymała dwa dni bez pytania.
Podczas dnia przyrodnika nie zabrakło śmiechu i emocji, a wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze.