Głosujmy na Alexandra!

Koleżanki i koledzy!
Alexander Pastuszyński jest naszym tegorocznym absolwentem, bardzo zdolnym chemikiem, który uzyskał tytuł osobowości III LO, obecnie studiuje chemię na UŁ. Był on wielokrotnie finalistą ogólnopolskich konkursów chemicznych i finalistą II etapu Olimpiady Chemicznej.
Alexander bierze obecnie udział (jako jedyny przedstawiciel woj. łódzkiego)  w ogólnopolskim konkursie dla młodych naukowców E(x)plory, gdzie przedstawia swój bardzo interesujący projekt naukowy.
Wesprzyjmy naszego zdolnego absolwenta! Oddajmy na niego głos! Pomóżmy mu zrealizować ambitne plany naukowe!
Każdy głos się liczy!
Wejdź na link
i zagłosuj! Dziękujemy!
Głosować można do 25 października ( piątek ) 2019 r. do godz. 12.00.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za Alexandra!