III LO w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii

original
Ranking Szkół tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Młodzież przez cały rok szkolny zdobywała praktyczne kompetencje organizując swój własny projekt społeczny, tym samym wypracowała szkole miejsce w rankingu.
Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę Rankingu Szkół, na której zostaną ogłoszone wyniki rankingu. W tym roku gala odbędzie się w nowej formie - online. Zapraszamy Państwa dziś o godzinie 19:00 na wydarzenie online. Aby uczestniczyć w Gali należy kliknąć w następujący link: https://link.freshmail.mx/c/tk6yvw0mes/krzkjiabnt
Transmisja odbędzie się na facebookowym profilu Zwolnionych z Teorii, ale wydarzenie mogą oglądać również osoby niezarejestrowane na platformie Facebook. Ogłoszenie wyników uświetni wystąpienie i laudacje Wicepremier Jadwigi Emilewicz. W programie także prezentacje szkół i wystąpienia innych inspirujących gości. Wydarzenie potrwa 30 minut.

Gala Rankingu Szkół to świętowanie sukcesu całej społeczności szkoły, dlatego zachęcamy do podzielenia się zaproszeniem z dyrekcją, nauczycielami i uczniami.