Ogólnopolski finał Licealiady 2018 dla naszych tenisistek stołowych

Uczennince Aleksandra Adasiak (IIIf), Karolina Dukowska (IIe) oraz Karina Kuwerska (Ic) awansowały do finału ogólnopolskiego Licealiady 2018.
Zawody odbędą się w Rawie Mazowieckiej w miesiącu czerwcu tego roku.
W finale wojewódzkim nasze zawodniczki zajęły II miejsce ulegając jedynie reprezentacji Rawy Mazowieckiej.
Na zawodach rejonowych zajęły także II miejsce, a w powiecie I wyprzedzając reprezentację I LO w Piotrkowie Tryb.
Nadmienić należy, że uczennnice A. Adasiak, K.Dukowska i A. Nadajewska zajęły trzy pierwsza miejsca w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym przez piotrkowski OSiR dnia 2 grudnia 2017 r.
Gratulujemy i czekamy na dalsze skucesy.