Trzech naszych uczniów w II etapie Olimpiady Cyfrowej

OC_grafika
Oliwier Wiatr, Markus Deriu i Mateusz Jeż (wszyscy 2d) awansowali do II etapu tegorocznej Olimpiady Cyfrowej.
I etap, w czasie którego uczniowie udzielali odpowiedzi na 50 pytań w teście online, odbył się 23 listopada.
W zmaganiach udział wzięło 2346 uczestników z 242 szkół z całej Polski. Do kolejnego etapu Komitet Główny Olimpiady zakwalifikował 299 uczniów.
W III Liceum swoich sił próbowało 13 uczniów. Wszyscy osiągnęli dobre wyniki.
Przypominamy, że w ubiegłym roku Radosław Piekarski został finalistą Olimpiady Cyfrowej.
Oliwierowi, Markusowi i Mateuszowi życzmy osiągnięcia co najmniej podobnego wyniku.