Urodziny Julka

W tym roku urodziny naszego Patrona będziemy obchodzić dużo skromniej niż zwykle, przede wszystkim zabraknie Jego samego. Jest to spowodowane oczywiście pandemią, której skutków doświadczył osobiście nasz Wielki Poeta. Nie, nie dopadł go wirus, ale fala hejtu, kiedy do internetu trafiło jego zdjęcie z uczennicami naszej szkoły – one w maseczkach, a On bez. W związku z tą nieprzyjemną sytuacją Wieszcz postanowił chwilowo wycofać się z życia towarzyskiego niczym Piłsudski do Sulejówka. Na tę okazję wystosował list otwarty do wszystkich swoich krytyków. Zamieszczamy go poniżej.