Za nami III edycja Szkolnego Turnieju League of Legends i Hearthstone

W dniach 6-7 lutego odbyła się III edycja Szkolnego Turnieju League of Legends i Hearthstone.
Tradycyjnie nasz szkolny turniej rozgrywany jest w czasie ferii zimowych. Podobnie jak podczas poprzednich edycji nie zabrakło chętnych do podjęcia rywalizacji.
Łącznie przez szkolną pracownię komputerową przewinęło się 24 graczy i trudna do oszacowania ilość widzów.
Turniej League of Legends
W finale rozegrało się starcie pomiędzy druzyną „FTNG” w składzie: TOP Mateusz „Mateo99” Sudra,  JUNGLE Filip „untiltable” Nowicz, MID Nikola „Aoi Todoroki” Budzisz, ADC Robert  „Roban Fkin 1” Martyka i SUPP Mateusz „ELO72O” Sipiński, a drużyną „Przecieki Maturalne” w składzie: TOP Jakub „Uneatable” Pasek, JUNGLE Krystian „Vidipis” Baranowski, MID Szymon „korodi” Błaszczyk, ADC Michał „Astra 2 0 Turbo” Karoliński i SUPP Marcel „MerMonkey” Kozień.
Finał był rozgrywany w trybie „Best of 3”. Wygrała drużyna „Przecieki Maturalne” 2:0.
Turniej Hearthstone
W turnieju Hearthstone rywalizowało czterech graczy. Zwyciężył Mikołaj Domosławski z klasy 1d, pokonując w ostatecznej rozgrywce Jakuba Kałużę z klasy IIId.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i postawy fair play.