Życzenia świąteczne od Samorządu Uczniowskiego

Niestety, nie możemy Państwu złożyć życzeń osobiście, dlatego wybraliśmy formę internetową. Na tegoroczne, wyjątkowe święta Bożego Narodzenia w imieniu Samorządu Uczniowskiego chcielibyśmy życzyć wszystkim pedagogom, pracownikom szkoły, emerytowanym nauczycielom oraz uczniom, przede wszystkim zdrowia - zachowajmy wzajemne bezpieczeństwo podczas przerwy świątecznej i ferii, jak i samych świąt. Niech te święta spędzone w gronie najbliższych będą spokojne i radosne. Chcielibyśmy życzyć wszystkiego dobrego dla każdego oraz mamy nadzieje na szybki powrót do szkoły. Życzymy również aby rok 2021 przyniósł jak najwięcej szczęścia, miłości oraz jak najmniej zmartwień. Szczególne życzenia przesyłamy do tegorocznych maturzystów. Ten rok jest trudny, ale wierzymy, że każdy z nas da z siebie jak najwięcej.
Wesołych Świąt,
Opiekunowie i przedstawiciele SU