KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

28 listopada 2017 r. mieliśmy przyjemność gościć w budynku naszej szkoły trzydziestu jeden uczniów szkół gimnazjalnych, którzy pod opieką swoich nauczycieli zgłosili się na konkursy z języka angielskiego oraz niemieckiego.
Po przywitaniu przez Panią Wicedyrektor Agnieszkę Starzyńską, uczniowie udali się do wyznaczonych sal, gdzie musieli zmierzyć się z przygotowanymi dla nich zadaniami, sprawdzającymi umiejętności językowe. Trzeba było między innymi wykonać ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu, ćwiczenia słowotwórcze oraz transformacje zdań. Nad przebiegiem konkursu czuwali nauczyciele uczący w naszej szkole języka angielskiego i niemieckiego.
Wszyscy uczestnicy wykazali się umiejętnościami na wysokim poziomie i świetnym przygotowaniem do konkursu, ale trzeba było wyłonić zwycięzców. Po sprawdzeniu testów  wyróżniono następujących uczniów:

Konkurs z języka angielskiego:
I miejsce: Adam Jarocki – Gimnazjum nr 4
I miejsce: Bartosz Łągwa – Gimnazjum nr 4
III miejsce: Julia Domarańczyk – Gimnazjum nr 4

W konkursie z języka niemieckiego najlepsze wyniki osiągnęły:
Julia Guga - Gimnazjum nr 5
Paulina Kozień - Gimnazjum nr 4
Justyna Kacprzykowska - Gimnazjum nr 4

Dla wszystkich uczestników przygotowano atrakcyjne upominki i poczęstunek. Wręczono też dyplomy nauczycielom, którzy przygotowali gimnazjalistów do konkursu.
Jeszcze raz gratulujemy wyników wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy opiekunom za zaangażowanie w przygotowanie dzieci. ZAPRASZAMY ZA ROK!