Nasza uczennica sędzią podczas turnieju międzynarodowego Fed Cup

W dniach  6-9 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zielonej Górze odbył się Turniej Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Federacji.
W trakcie realcji telewizyjnej, w tle wielkich gwiazd światowego tenisa, mogliśmy dostrzec sylwetkę naszej uczennicy.
Podczas turnieju Aleksandra Nadajewska (klasa 2f) pełniła rolę sędziego liniowego.
Ola cały czas rozwija swoje pasje tenisowe.
W trakcie kariery zawodniczej zdobywała złote medale Mistrzostw Polski, zwyciężała w wielu turniejach klasyfikacyjnych.
Obecnie, po ukończeniu certyfikowanych kursów Polskiego Związku Tenisowego - animatora, następnie instruktora tenisa ziemnego szkoli młodych adeptów białego sportu.

Rozwija również karierę sędziowską. Po nabyciu odpowiednich uprawnień pełniła rolę sędziego naczelnego w kilku krajowych turniejach.

Nominacja na istotny turniej międzynarodowy seniorek w Zielonej Górze jest jak narazie największym osiągnięciem Oli w tym obszarze.
Gratulujemy i życzmy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.