III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020"

Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Łódzkiej – 23 maja, od godz. 10

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
zdjęcie
Specjalne zajęcia dla maturzystów, wirtualny spacer po kampusie, łączenia ze wszystkimi wydziałami i wiele innych atrakcji. Politechnika Łódzka zaprasza na pierwszy w swojej historii Wirtualny Dzień Otwarty. 
Transmisja 23 maja (w sobotę) od godz. 10.00 na stronie internetowej PŁ.
W Wirtualnym Dniu Otwartym PŁ pracownicy i studenci uczelni odpowiedzą na nurtujące kandydatów pytania, przedstawią kierunki studiów i omówią zasady przyjęć. Eksperci z Działu Rekrutacji, naukowcy z wszystkich wydziałów, a także członkowie studenckich kół naukowych przedstawią możliwości, jakie daje studiowanie na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Samorząd Studencki PŁ przygotowuje live na swoim fanpage’u na fb, podczas którego odpowie na pytania dotyczące studiowania, akademików i stypendiów.  Uczestnicy wydarzenia, nie wychodząc z domu, będą mieli okazję poznać kampus PŁ w czasie wirtualnego spaceru.

Specjalny punkt programu to webinaria. Maturzyści będą mogli poczuć się studentami i wziąć udział w wirtualnych zajęciach z matematyki i fizyki prowadzonych na naszej uczelni w formie zdalnej. Dla uczniów, którzy chcieliby się lepiej przygotować do matury z chemii i języka obcego, pracownicy Wydziału Chemicznego i Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej przygotowali specjalne zajęcia.
Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego zostanie również rozstrzygnięty konkurs ”Fizyka na dobry start”.

Zapraszamy na pierwszy Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Łódzkiej!

Transmisja dostępna będzie w kanałach: 
Profil Rekrutacji PŁ: https://www.facebook.com/rekrutacjapl/
Profil PŁ: https://www.facebook.com/Politechnika.Lodzka/
Youtube: https://www.youtube.com/politechnikalodzka

Szczegóły wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/220030295795263/
powrót